Şans Sigorta Logo - Ergo İzmir - Ergo KarşıyakaŞans Sigorta - İzmir ERGO - Karşıyaka ERGO

Şans Sigorta Aracılık Hizmetleri Hayrullah KAN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen İzmir sigorta acenteleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sigortacılık sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Şans Sigorta Aracılık Hizmetleri Hayrullah KAN, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik gibi finans alanlarında uzmanlık ve deneyimi birleştirerek sürekli yatırımlarda bulunan Türkiye'nin genç ve dinamik sigorta acentesidir.

Şirketin başarılarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim mevcuttur. 

Şirketimiz, hizmetlerini daima müşterilerinin yüzde yüz memnuniyet ve güven ilkelerini temel alarak sunmayı amaçlamaktadır. Bunun neticesinde de, Şans Sigorta Aracılık Hizmetleri Hayrullah KAN, bugüne kadar sadece İzmir Sigorta firmaları arasında değil, tüm Türkiye'de sektördeki portföy yapısını hızla yükseltmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Kazançlı, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yüksek olan stratejik portföyleri paydaşlarına ve onların bağlı bulunduğu toplumlara değer yaratacak şekilde yönetmek.

Vizyonumuz

Bağlı bulunduğumuz sigortacılık sektöründe, müşteri ve toplum odaklı bir yaklaşımla en kaliteli hizmeti sunan ve elde ettiği portföyle hem İzmir Sigorta Acenteleri , hem Türkiye'de hem de uluslararası platformda "lider şirket" konumuna erişmektir.

Hizmet Sözümüz

• Asıl ve yegane amacımız kaliteli ve sürekli hizmet sunmaktır.

• Müşterilerimize samimi davranacağız ve birlikte sinerji yaratacağız.

• Şikayetleri müşterilerimizle iletişim kurma aracı gibi göreceğiz.

• Rekabetçi, heyecan veren ve daima araştırmacı olacağız.

• Bilgi ve görgümüzle fark yaratacağız ancak hiçbir zaman tevazuyu elden bırakmayacağız.

 

BAŞARILARIMIZ

YIL : 20+

TECRÜBEMİZ

4.000+

AKTİF POLİÇE
 

1.000+

BİZİ TERCİH EDENLER

%100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
TOP