TRAFİK SİGORTASI

TRAFİK Sigortası Nedir ?

Ergo Trafik Sigortası - Trafik Sigortası İzmir2918 sayılı  karayolları ve Trafik kanununda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırması zorunlu bir sigortadır. 

Karşılaştırmalı Trafik Fiyat Teklifi İsteyiniz... Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır ve aşağıdaki özellikleri içerir ; 
-  Her yıl yenilenmesi gerekir. - Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
- Araçlar zorunlu trafik sigortasını yaptırmadan trafiğe çıkamazlar, trafik sigortası yaptırmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanır.
- Trafik sigortası aracınızın zararını karşılamaz, karşı tarafa verdiğiniz zararı karşılar.
Her araç sahibi zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden yeniletmekten sorumludur.   Trafik Sigortası teminatları sigorta şirketine göre farklılık göstermez, aracın türüne göre teminat ortaktır. 

Trafik sigortası ;
Kaza Başına ölüm sakatlık 
Kişi Başına ölüm sakatlık
Kaza başına tedavi masrafı
Kişi başına tedavi masrafı 
Kaza başına maddi zarar
Araç başına maddi zarar teminatlarını kapsamaktadır. Tamamlayıcı Bilgi :  Trafik sigortası karşı tarafa verdiğiniz hasarı karşılar, kendi aracınızdaki hasarı gidermek için kasko sigortası yaptırmayı unutmayın!

 

Tag: izmir sigorta acenteleri, sigorta teklifi al, en uygun kasko fiyatları, ergo sigorta izmir, izmir sigorta şirketleri, izmir acentaları, sigorta şirketleri izmir, sigorta izmir, izmirdeki sigorta acenteleri, karşıyaka sigorta, sigorta acenteleri izmir, karşıyaka trafik, sigorta web sitesi, izmir karşıyaka, en ucuz kasko hangisi, arac kasko degerleri, kasko teklifi almak istiyorum, sigorta teklifi, araba kasko değerleri, sigorta teklifi al, hayat sigortası fiyatları, araçların kasko değerleri, ergo kasko, kasko deger, 

 

TOP