Ergo Ferdi Kaza Sigortası

Şans Sigorta Aracılık Hizmetleri Hayrullah KAN her zaman yanınızda. Poliçe süreniz boyunca günün her saatinde, dünyanın neresinde olursanız olun, iradeniz dışında karşılaşacağınız kazalar sonucu uğrayabileceğiniz zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunan bir hizmet: Ferdi Kaza Sigortası

Sürekli Sakatlık Teminatı (Ana Teminat) 
Uğrayacağınız bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılmaktadır. 

 

Vefat Teminatı 
Kaza sonucu sigortalının vefatı halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde yasal mirasçılarına veya poliçede belirtilmiş olan kişilere tazminat ödenmektedir.

Tedavi Masrafları Teminatı 
Uğrayacağınız bir kaza sonucu yaralanmanız halinde, yapılacak tüm tedavi ve diğer tıbbi giderler, poliçede belirtilen limit dahilinde, poliçe kapsamına dahildir. 

Gündelik İş Görmezlik Teminatı 
Uğrayacağınız bir kaza sonucu geçici olarak çalışamayacak durumda olmanız halinde, çalışamayacağınız her gün için, poliçede belirtilen limit dahilinde, tazminat ödenmektedir. 

Ferdi Kaza Sigortası'ndan yararlanırken...
Eğer yukarıda belirlenen teminatların dışında teminatlar isterseniz bunları da alabilirsiniz. Bu konuda Öz Barış Sigorta Acentemiz size yardımcı olacaktır.

Hangi süreyle hizmet alabilirsiniz? 
Ferdi Kaza Sigortası'nın standart süresi bir yıldır. Eğer bu sigortadan daha kısa süreler için yararlanmak isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir sürede hizmet alabilirsiniz.  Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için sizi Öz Barış Sigorta acentemize bekliyoruz.  Geleceğe güvenle bakmanız dileğiyle...

 

TOP